Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus tempor lacinia diam quis imperdiet. Proin vitae iaculis nisl. Cras eleifend quam lectus, sed bibendum libero convallis at. Nulla sagittis convallis neque at scelerisque. Pellentesque placerat bibendum magna, semper accumsan sem congue nec. Etiam viverra, ipsum vel suscipit varius, neque odio suscipit orci, et molestie metus mi a dui.

Mesleki yeterlilik belgeli koç sayısının arttırılması ve kurumlarda aktif olarak görev alması derneğimizin en önemli amaçlarından birisidir. Bu alanda gerçekleştirilen etkinlikler ve projeler ile uzman koçlar derneği amacını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Uzman Koçlar Derneği, kuruluş amaçlarından biri olan "mesleki yeterlilik belgeli koçluğu" uluslararası standartlara eriştirmek ve daha aktif olarak mesleki yeterlilik belgeli koçların sosyal toplum içerisinde aktif olmasını sağlamaktır.

Uzman Koçlar Derneği olarak yapmakta olduğumuz ve yapacağımız sosyal yardım projelerimiz ile topluma faydalı olabilmeyi ve farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. Alanında uzman mesleki belgeli koçlarımız ile birlikte bu yolda yeni adımlar atmaya devam edeceğiz.